top of page
ICOONE Laser Medical2

Najnowsza wersja znanego urządzenia do zabiegów na ciało. Cechuje się o 25% większą efektywnością zabiegu w porównaniu do poprzedniego modelu.

200zł - 3000zł

Icoone Laser Medical® to metoda leczenia skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Ponadto dołączenie stymulacji światłem LED powoduje zwiększoną produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.


Dla kogo przeznaczony jest Icoone®?
Zabiegi Icoone® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu Icoone® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.


Stymulacja laser + LED
Icoone laser II® łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.

Fala 915 nm lasera diodowego
przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i w przyspieszenie procesu lipolizy.

Wpływ na tkanki:
W naturalny sposób rozkłada komórki tłuszczowe do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
Redukuje cellulit poprzez zmniejszenie objętości adipocytów.
Przyśpiesza metabolizm komórkowy.
Przyśpiesza metabolizm organizmu.
Zalety:
Nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny
i kontrolowany ich zawartość i objętość.
Mocne działanie na głęboko zlokalizowaną tkankę tłuszczową.
Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych
Zabieg jest bezbolesny.

Światło o długości fali 650nm
oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Wpływ na tkanki:
Stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyny.
Poprawia mikrokrążenie krwi i dotlenia tkanki.
Przyspiesza metabolizm komórkowy.
Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.
Stymuluje pracę układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i stany zapalne.
Zalety:
Minimalne ryzyko wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.
Fototerapia LED 650 nm nie jest zabiegiem ablacyjnym, w związku z czym nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek.
Brak ograniczeń jeśli chodzi o fototyp skóry, możliwość wykonywania zabiegów o każdej porze roku.
Po zabiegu pacjent od razu wraca do aktywnego trybu życia.
Zabiegi są szybkie i efektywne.

Zasada działania Icoone®- patent Roboderm®-
Icoone zapewnia 3-stopniową stymulację:

Podciśnienie na rolkach wywołuje efekt drenażowy.
Zassanie do komory głowicy stymuluję skórę i system włókien MCDS
Działanie pulsacyjne Icoone pobudza układ neurowegetatywny.
Dzięki takiemu mechanizmowi działania pobudzamy skórę na poziomie naskórka, skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz dużo efektywniej oddziałujemy na komórki tłuszczowe i tkankę mięśniową. Zapewnia to znakomite efekty zarówno w działaniu modelującym sylwetkę i ujędrniającym skórę, jak i w leczeniu problemów mięśniowych lub zastojów limfatycznych.Innowacje wprowadzone w Icoone laser medical II®:
Jeszcze bardziej wydajne głowice dzięki powiększeniu średnic mikrootworów.
Podwójne głowice ROBOMINI® do pracy symetrycznej.
3 nowe mikrokońcówki ROBOMICRO® dla jeszcze bardziej spersonalizowanych zabiegów.
Nowe oprogramowanie z bardziej intuicyjnym interfejsem użytkownika.
Nowe programy pozwalające na dokładniejszą pracę na twarzy i dłoniach.
Icoone laser II® wprowadza kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny!
Dwie pary głowic: Robotwins® oraz Robomini® przeznaczone są do masażu oburącz i leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów.


Programy kosmetyczne Icoone® na ciało
Przeznaczone są do redukcji cellulitu, modelowania sylwetki, redukcji głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu, ujędrniania, drenażu, stymulacji fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu. Do dyspozycji terapeuty przeznaczonych jest wiele programów w zależności od rodzaju cellulitu, skóry pacjenta, problemów naczyniowych i celu terapeutycznego.
Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10 minutowe programy lokalne, które ukierunkowane są na konkretny problem terapeutyczny pacjenta (redukcja złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i wiele innych) i konkretną strefę zabiegową (ramiona, brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, pośladki, talia, nogi, łydki, dekolt, biust, twarz). Łącznie mamy do dyspozycji 22 programy kosmetyczne.


Programy kosmetyczne Icoone® na twarz
Programy na twarz działają liftingująco, drenująco,poprawiają owal twarzy, redukują nadmiar tkanki tłuszczowej na podbródku, redukują zmarszczki, stymulują fibroblasty do syntezy elastyny i kolagenu, poprawiają kontur ust, ujędrniają skórę i poprawiają jej koloryt.
Zabiegi na twarz z wykorzystaniem Icoone pozwalają spowolnić proces starzenia skóry i zachować młodzieńczy wygląd na dłużej. Są również doskonałym uzupełnieniem innych terapii na twarz, jak chociażby mezoterapii, infuzji tlenowej czy zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.


Programy medyczne Icoone®
Przeznaczone są do eliminacji problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego. Tutaj znajdują się programy przygotowane specjalnie dla pacjentów po liposukcji, programy na blizny poparzeniowe i pooperacyjne, program na obrzęki likwidujący problemy po zabiegach chirurgicznych, szczególnie u kobiet po mastektomii. Znajdziemy również program na stare blizny, program przeznaczony dla kobiet po porodach, a także likwidujący zaparcia oraz poprawiający perystaltykę jelit.
Druga grupa programów medycznych jest przeznaczona do pracy na ścięgnach i mięśniach. Są tutaj programy likwidujące bóle mięśniowe (zarówno nagłe jak i przewlekle występujące), programy na przykurcze, przygotowujące sportowców do zawodów, relaksujące po wysiłku fizycznym, likwidujące stany zapalne ścięgien a także stosowane przy złamaniach, skręceniach oraz zwichnięciach.

SERIA ZABIEGOWA ICOONE® LASER 2 MEDICAL:
w celu uzyskania zadowalających efektów zalecana seria Icoone to 10-15 zabiegów, 2-3x w tygodniu.
Po zakończonej serii, w celu podtrzymania efektów, rekomendujemy 1 zabieg w miesiącu.
Powtarzalność i systematyczność gwarantuje ciągłą stymulację fibroblastów odpowiedzialnych za jędrność skóry. Dodatkowo głęboka stymulacja masażu podciśnieniowegi w sposób kontrolowanay redukuje nawracający cellulit, dzięki czemu przez cały rok możemy cieszyć się gładką skórą.

Małgorzacie Boroń, zaufały gwiazdy

Wskazania

Zabiegi ICOONE® skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE® znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

ICOONE® jest idealnym rozwiązaniem dla osób:

- Z problemami naczyniowymi i obrzękami
- Pragnących nadać swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez ingerencji chirurga
- Bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych
- Przed i po zabiegach chirurgicznych
- Bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała
- Cierpiących na zaparcia
- Kobiet po porodach
- Uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport
- Które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł
- Walczących z nadwagą i cellulitem
- Po liposukcji
- Mających blizny pooperacyjne i pooparzeniowe
- Mających problem z luźną skórą

O Zabiegu

Zabieg trwa od 30 do 60 minut. Może być wykonywany zarówno na całym ciele, jak i na twarzy. Zabiegi na twarz przeprowadzane są bezpośrednio w zetknięciu urządzenia ze skórą, a w przypadku masażu ciała pacjent zakłada specjalny kostium na powierzchnię całego ciała. Zabieg dzieli się na dwa etapy. Pierwszy z nich to masaż podstawowy ciała, inaczej nazywany drenażem limfatycznym. Z kolei druga część zabiegu to skupienie się na partii ciała, która wymaga modelowania oraz wyszczuplenia.

Zabieg jest bezbolesny, jedynie osoby z głęboko osadzoną tkanką tłuszczową mogą podczas zabiegu odczuwać lekkie szczypanie. W pozostałych przypadkach zabieg jest przyjemny i towarzyszy mu uczucie chłodu.

Aby w pełni uzyskać zamierzone efekty w modelowaniu sylwetki, należy poddać się kilku seriom masażu. Ich ilość jest ustalana indywidualnie, jednak zaleca się od 5 do 15 zabiegów, które należy powtarzać w odstępie 2 – 3 dni.

Efekt

Zabieg laserem ICOONE® 2 jest dość wszechstronny i może być stosowany praktycznie na każdej części ciała. Doskonale sprawdza się w usuwaniu cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje się go również do zredukowania luźnej skóry oraz blizn i bruzd. Po zabiegu skóra staje się wyraźnie napięta oraz ujędrniona.

Zabieg Icoone na twarzy wygładza i spłyca zmarszczki, a skóra staje się widocznie młodsza i odżywiona. Dlatego działanie zabiegu można porównać do liftingu. Warto również wiedzieć, że dzięki ICOONE® 2 możemy pozbyć się podwójnego podbródka oraz wymodelować owal twarzy. Bez względu na miejsce przeprowadzonego zabiegu, zostaje pobudzona produkcja kolagenu i elastyny, które wpływają na jędrność skóry. Ponadto dotlenione zostają tkanki, a mikrokrążenie krwi ulega poprawie.


Wszystkie badania kliniczne, które zostały przeprowadzone na prestiżowych uczelniach we Włoszech i Francji, potwierdzają nadzwyczajną efektywność zabiegów ICOONE®. W latach 2007/2008 pod kierownictwem prof. Beniamino Palmieri przeprowadzono badania, które wykazały pozytywne zmiany w obszarze stymulowanym urządzeniem ICOONE®, jak również potwierdziły niekwestionowane bezpieczeństwo zastosowania techniki Roboderm®.

Na podstawie tych badań możemy stwierdzić, że urządzenie ICOONE® 2 jest nie tylko doskonałym rozwiązaniem w zabiegach kosmetycznych, ale także doskonałym narzędziem w przypadku wielu problemów w funkcjonowaniu układu limfatycznego, krwionośnego, czy mięśniowego.

ICOONE® 2 może być włączony do rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych np. po liposukcji, przy obrzękach pooperacyjnych oraz w celu poprawy jakości i kondycji blizn. ICOONE® 2 to bezinwazyjna metoda, która daje niezwykłe wyniki nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Przed i po zabiegu
Przeciwskazania

- cukrzyca,
- padaczka,
- choroby nowotworowe,
- zapalenie żył,
- stany zapalne skóry

Cennik

ICOONE ® LASER MEDICAL 2 - CIAŁO 60 MINUT

1 zabieg - 300zł

5 zabiegów - 1350zł

10 zabiegów - 2400zł

15 zabiegów - 3000zł


ICOONE ® DRENAŻ LIMFATYCZNY - CIAŁO 30 MINUT

1 zabieg - 200zł

5 zabiegów - 900zł

10 zabiegów - 1500zł

15 zabiegów - 1900zł


Kostium do zabiegów na ciało - 120zł

Przy zakupie pakietu zabiegowego - kostium gratis


ICOONE ® LIFTING TWARZY, POWIEK, REDUKCJA PODBRÓDKA

1 zabieg - 250zł

5 zabiegów - 1000zł

10 zabiegów - 1600zł

15 zabiegów - 2200zł


ICOONE ® LIFTING TWARZY, POWIEK, SZYI, DEKOLTU, REDUKCJA PODBRÓDKA

1 zabieg - 300zł

5 zabiegów - 1250zł

10 zabiegów - 1900zł

15 zabiegów - 2400zł

20 zabiegów - 2900złISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI ZA ZABIEGI ICOONE NA DWIE RATY.

PAKIET WAŻNY JEST PRZEZ OKRES 6 MIESIĘCY OD DATY ZAKUPU.

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page