top of page
INFUZJA TLENOWA BC

Zabiegiem polegającym na wtłaczaniu składników aktywnych w głąb skóry przy wykorzystaniu czystego tlenu.

300zł - 400zł

Zabieg wykonywany jest na szwajcarskich kosmeceutykach – BE CEUTICALS:

KWAS HIALURONOWY - może być stosowany do każdego rodzaju cery, gwarantuje nawilżenie poprzez zdolność do wiązania wody, poprawia kondycję skóry i wpomaga procesy regeneracji.

WITAMINA C - wykazuje działanie m.in. antyoksydacyjne, rozjaśniające przebarwienia, wygładzające skórę i uszczelniające naczynia krwionośne.

CERAMIDY - chronią skórę przez szkodliwym działaniem czynników zewnętrznym oraz utratą wody. To one odpowiadają również m.in. za jędrność i elastyczność skóry.

Rekomendowana pielęgnacja pozabiegowa:
Serum be ceuticals

Wskazania

- skóra niedoleniona, szara, zmęczona
- skóra dojrzała z oznakami fotostarzenia
- skóra sucha, odwiodniona
- skóra zwiotczała, pozbawiona sprężystości
- skóra skłonna do przebarwień
- skóra wrażliwa z popękanymi naczyniami
- krionośnymi, z trądzikiem różowatym

O Zabiegu

Infuzja tlenowa to nowoczesna metoda odmładzania skóry. Polega na wprowadzaniu w skórę składników aktywnych. Bazuje na technologii hiperbarycznego tlenu. Jest nieiwazyjna i skutecznie wygładza skórę.
Podczas infuzji tlenowej rozprowadzane są po skórze składniki aktywne za pomocą specjalnego aplikatora, które nastęonie wtłaczane są do głębszych warstw skóry nośnikiem - tlenem pod ciśnieniem. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Wykoszystywany do niego tlen hiperbaryczny to tlen w czystej postaci, który podawany jest pod zwiększonym ciśnieniem, co pozwala na regenerację komórek.

Ile zabiegów należy wykonać?
Zazwyczaj należy wykonać około szcześciu zabiegów w odstępach tygodniowych, aby osiągnąć zadowalające efekty. W przypadku zmian trądzikowych zaleca się nawet dwa zabiegi tygodniowo. Pierwsze rezulataty zabiegu, takie jak wygładzenie skóry, nawilżenie i poprawa konturów twarzy są zauważalne od razu, a w pełni na następny dzień.
Efekty pojedyńczego zabiegu utrzymują się około 1,5 tygodnia.

Infuzja tlenowa to świetny zabieg zarówno dla skóry suchej, jak i wrażliwej oraz dojrzałej. Pomoże nam odzyskać młody i promienny wygląd!

Efekt

Infuzja tlenowa bardzo często polecana jest przez naszych kosmetologów jako zabieg przed „wielkim wyjściem”. Skóra jest widocznie odświeżona i rozświetlona.
Podczas zabiegu następuje zwiększenie przepływu krwi i lepsze odżywienie tkanek. Fibroblasty pobudzane są do produkcji kolagenu. Infuzja tlenowa działa bakteriostatycznie - łagodząc stany zapalne, wygładza skórę, spłyca przebarwienia i wyrównuje koloryt cery. Sprawia, że regenerowane są uszkodzone komórki i redukowane drobne zmarszczki. Zwiększa się metabolizm komórkowy, stają się one odżywione. Wzmacniane są również naczynia krwionośne, dzięki czemu unikamy ich pękania i powstawania pajączków.

Przeciwskazania

- choroby alergiczne skóry
- zakażenia bakteryjne
- zakażenia wirusowe

Cennik

300zł - Twarz

350zł - Twarz + szyja

400zł - Twarz + szyja + dekolt

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page