top of page
MEZOTERAPIA NANOFRAX

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na intensywnym, bardzo gęstym nakłuwaniu skóry twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji w celu pobudzenia syntezy kolagenu. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć.

500zł - 1100zł

Terapia ta ma dwukierunkowe działanie. Z jednej strony mikronakłucia powodują drobne i świadome reakcje zapalne, co aktywuje system naprawy i odbudowy uszkodzonej tkanki. Skóra dostaje sygnał do samoregeneracji.
Z drugiej strony powstałe w skórze mikrokanaliki umożliwiają łatwe i szybkie przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, nie musząc przy tym pokonywać bariery naskórka.

Zabieg przeprowadza się za pomocą specjalistycznego pena, który przypomina długopis i jest bardziej efektywny oraz bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,2 mm do 3 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu. Pozwala to na zwiększenie jego efektywności i bezpieczeństwa.

Terapia może być stosowana praktycznie na każdym obszarze skóry twarzy i ciała (szyi, dekolcie, ramionach, brzuchu, pośladkach i udach).

Wskazania

- zmarszczki,
- wiotkość, utrata jędrności
- blizny potrądzikowe
- rozszerzone pory
- rozstępy
- cellulit
- osłabione i wypadające włosy
- suchość skóry
- cera naczyniowa
- przebarwienia posłoneczne, hormonalne.

O Zabiegu

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej są bardzo skuteczne – stymulują skórę mechanicznie i pozwalają głęboko przedostać się składnikom aktywnym. Mezoterapia mikrogiłowa to niezastąpiony element terapii niwelującej głębokie zmarszczki, utratę jędrności skóry, blizny potrądzikowe i przebarwienia. Skuteczność zabiegu zwiększa dostarczanie substancji aktywnych w głąb skóry.

Zabieg jest bezpieczny dzięki zastosowaniu sterylnych kartridży jednorazowego użytku.

Efekt

W wyniku nakłuwania następuje odbudowa uszkodzeń (blizny, zmarszczki, bruzdy, rozstępy) do warstwy skóry właściwej. Fibroblasty są stymulowane do zwiększonej syntezy kolagenu oraz przebudowy włókien elastynowych w skórze. Zwiększa się również grubość naskórka do ok 0,8 mm. Pozostałe efekty uzależnione są od koktajlu wskazanego do poszczególnych kuracji.

Przeciwskazania

- tendencja do powstawania bliznowców
- czynne choroby skóry, alergie,
- uszkodzenia skóry, poparzenia,
- ciąża i karmienie piersią,
- przyjmowanie leków zaburzających krzepnięcie krwi,
- liczne stany zapalne.

Cennik

650zł - 750zł - Twarz + powieki

900zł - 1100zł - Twarz + powieki + szyja

850zł - Twarz + PRX - T33

500zł - Szyja

500zł - Dekolt

700zł - Piersi


Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page