top of page
COSMELAN/DERMAMELAN®

COSMELAN jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku.

2000zł

COSMELAN jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym. Bardzo skuteczny w terapii przebarwień różnej etiologii. Zabieg ma również działanie regenerujące oraz wygładzające. Redukuje rozszerzone pory . Zalecany również jako zabieg odmładzający. Zabieg jest w pełni bezpieczny. Zaletą zabiegu jest to że może być wykonywany o każdej porze roku niezależnie od fototypu skóry.

Wskazania

- Przebarwienia
- Piegi
- Plamy starcze
- Plamy posłoneczne
- Ostuda (przebarwienia hormonalne)

O Zabiegu

Terapeuta po odpowiednim przygotowaniu skóry pacjenta nakłada aktywną maskę preparatu Cosmelan® lub Dermamelan® – preparat dobierany jest na podstawie wywyiadu poprzedzającego zabieg.

Następnie pacjent z nałożoną maską udaje się do domu i po okresie 3 do 8 godzin zmywa preparat pod bieżącą wodą. Czas pozostawienia peelingu na skórze uzależniony jest od stanu skóry.

Po zabiegu należy stosować krem Cosmelan 2/ Dermamelan 2 przez kilka kolejnych miesięcy po wykonanym zabiegu. Ma to na celu wzmocnienie efektów kuracji.

Przerwanie kuracji może spowodować ponowne pojawienie się przebarwień.

Efekt

Przy ciemnej karnacji (fototyp IV i V) przebarwienia rozjaśniają się już po ok. 10 dniach. U pacjentów o skórze jasnej (fototyp I i II) zanik plam widoczny jest po ok. 20 dniach od rozpoczęcia kuracji.

Przeciwskazania

- ciąża i karmienie piersią
- alergia na składniki preparatu
- podrażnienie skóry, aktywne stany zapalne
- aktywna opryszczka
- skłonność do powstawania blizn
- choroby autoimmunologiczne
- ciężkie postacie trądziku
- terapia pochodnymi witaminy A (np. Izotec) – zabieg można wykonać po 6 miesiącach od zakończenia leczenia
- świeża opalenizna, stosowanie samoopalaczy

Cennik

2000zł - Zabieg Cosmelan + pielęgnacja domowa

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page