top of page
HIFU LIFTING CIAŁA

Niechirurgiczny lifting

700zł - 1500zł

HIFU, czyli niechirurgiczny lifting to nic innego jak skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej, która dostarczana jest frakcyjnie do głębokich warstw skóry.
Co najważniejsze metoda HIFU jest nieinwazyjna. Jej działanie jest bardzo proste – fale ultradźwiękowe przekazywane skórze natychmiastowo ją obkurczają, koagulując jednocześnie tkanki.
Przeprowadzając zabieg mamy możliwość wyboru, jak głęboko wysyłane przez urządzenie fale mają wchodzić w skórę.

Wskazania

- wiotka skóra ramion, brzucha, pośladków, kolan
- brak elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała, ciąży
- zapobieganie utracie jędrności podczas odchudzania
- odmłodzenie dekoltu

O Zabiegu

Fala akustyczna sięga w głąb tkanki i powoduje ruch komórek. Odpowiednio dopasowana częstotliwość wywołuje tarcie, a następnie podgrzanie, które doprowadza do kontrolowanego uszkodzenia.

Skierowanie skoncentrowanych ultradźwięków na ściśle dobraną głębokość w celu punktowego podgrzania skóry
Kiedy ultradźwięki dotrą do poziomu skóry właściwej, powstaje efekt termiczny, powodujący obkurczenie włókien kolagenowych. Fala akustyczna stymuluje tkanki do regeneracji. Następuje proces odbudowy nowych, zdrowych komórek i włókien kolagenowych.
Efekt końcowy po pełnej regeneracji skóry w postaci odbudowy struktury kolagenowej
Efekt napięcia, wygładzenia skóry może być widoczny tuż po zabiegu. Właściwy rezultat liftingu następuje jednak po kilku miesiącach. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta.

Zabiegi HIFU 3D na ciało
Ciało – Obszar jednego przyłożenia głowicy ma długość do 25mm oraz szerokość od 1mm do 20 mm, działając na głębokość 8mm i 13mm. Osoba wykonująca zabieg dostosowuje parametry, zgodnie z problemem pacjenta. Szerokość jednego przyłożenia kartridża jest większa niż przy zabiegu na twarz, co sprawia, że efekt przyniesie znacznie więcej korzyści Do obszaru zabiegowego należą okolice brzucha, pleców, rąk, ud, pośladków oraz kolan.
 
Poznaj w jaki sposób urządzenie HIFU odmładza skórę i usuwa nawet głębokie zmarszczki

ETAP 1
Zwiotczała skóra ze zmarszczkami. Fala akustyczna sięga w głąb tkanki i powoduje ruch komórek. Odpowiednio dopasowana częstotliwość wywołuje tarcie, a następnie podgrzanie, które doprowadza do kontrolowanego uszkodzenia


ETAP 2
Skierowanie skoncentrowanych ultradźwięków na ściśle dobraną głębokość w celu punktowego podgrzania skóry
Kiedy ultradźwięki dotrą do poziomu skóry właściwej, powstaje efekt termiczny, powodujący obkurczenie włókien kolagenowych. Fala akustyczna stymuluje tkanki do regeneracji. Następuje proces odbudowy nowych, zdrowych komórek i włókien kolagenowych.

ETAP 3
Efekt końcowy po pełnej regeneracji skóry w postaci odbudowy struktury kolagenowej Efekt napięcia, wygładzenia skóry może być widoczny tuż po zabiegu. Właściwy rezultat liftingu następuje jednak po kilku miesiącach. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta.

Jak działa wieloliniowe HIFU SUPEREME
Zabieg to niechirurgiczny lifting z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym, precyzyjnie punktowanym obszarze. Działanie urządzenia do nieinwazyjnego liftingu opiera się na zogniskowanych ultradźwiękach o dużym natężeniu, które oddziałują na tkanki na dwa sposoby: termiczny i mechaniczny.

Efekt

Ostateczny efekt utraty zbędnych centymetrów w obwodach (brzuch, bryczesy, uda) uzyskujemy do 8 -12 tygodni po zabiegu, jest to czas, w którym organizm „pozbywa” się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Średnia redukcja tkanki tłuszczowej dochodzi do 2,5 cm (1 rozmiar). Dodatkową korzyścią stosowania tej metody jest wpływ temperatury na stymulację fibroblastów, dochodzi do obkurczenia, z wiekiem rozciągniętych, włókien kolagenowych, co w rezultacie prowadzi do napięcia skóry.

Przeciwskazania

- ciąża,
- stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu,
- zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu ,
- opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu,
- choroba nowotworowa.

Cennik

1̶2̶0̶0̶z̶ł̶700zł - Ramiona

1̶0̶0̶0̶z̶ł̶600zł - Boczki

1̶8̶0̶0̶z̶ł̶1100zł - Brzuch

1̶8̶0̶0̶z̶ł̶1100zł - Pośladki

1̶8̶0̶0̶z̶ł̶1100zł - Uda zewnętrzna część

1̶8̶0̶0̶z̶ł̶1100zł - Uda wewnętrzna część

2̶5̶0̶0̶z̶ł̶1500zł - Brzuch + boczki

2̶5̶0̶0̶z̶ł̶1500zł - Całe uda

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page