top of page
LASEROWE USUWANIE WŁÓKNIAKÓW

Laser V-Light wykorzystuje wiązkę o długości światła 810 nm. Jest to najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza długość fali do tego typu zabiegów.

od 200zł

Bardzo często natura obdarza nas zmianami skórnymi w postaci włókniaków czy punktów rubinowych. Nie dodają one uroku, ale uczymy się żyć z nimi. wielu z nas nie wie, że nie zostały one nam dane raz na zawsze. w prosty sposób możemy się ich trwale pozbyć. Współczesna laseroterapia pozwala na wyeliminowanie skórnego problemu podczasjednego zabiegu, a gdy zmiana jest większa- w ciągu kilku sesji terapeutycznych.

Laser V-Light wykorzystuje wiązkę o długości światła 810 nm. Jest to najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza długość fali do tego typu zabiegów. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry.

Wskazania

- włókniaki
- punkty rubinowe

O Zabiegu

Wiązkę lasera nakierowuje się na zmianę skórną, która zostaje pochłonięta przez wodę zewnątrz i wewnątrzkomórkową. Podczas działania lasera dochodzi do koagulacji i odparowywania wody. Zmiany są jest usuwane w sposób bezpieczny i prawie bezbolesny.

Efekt

Trwałe usunięcie zmian skórnych

Przeciwskazania

- ciąża, karmienie piersią (zabieg można wykonywać 2 miesiące po zaprzestaniu karmienia)
- aktywne infekcje skóry w miejscu zabiegu (bakteryjne, wirusowe, grzybicze)- zabieg jest możliwy 1 miesiąc po infekcji
- bielactwo, łuszczyca, nieleczona cukrzyca
- choroby z grupy autoagresji i nowotworowe
- duża skłonność do przebarwień skóry, blizn
- fotodermatozy
- opryszczka
- padaczka
- peeling (nie stosować 1 tydzień przed zabiegiem), peeling medyczny (nie stosować 1 miesiąc przed zabiegiem)
- stosowanie substancji rozrzedzających krew (antykoagulanty, alkohol, aspiryna)
- przyjmowanie witaminy A i jej pochodnych (należy zaprzestać - stosowania na 3 tygodnie przed zabiegiem)
stosowanie preparatów z retinolem (np. Differin, Zorac), witaminą A, C lub kwasami owocowymi (wymagają odstawienia na 3 tygodnie przed zabiegiem- dotyczy miejsca zabiegowego)
- terapia doustna izotretinoiną (Izotek, Curacne, Aknenormin, Roaccutan, Accutan) lub sterydami (wymaga półrocznej przerwy pomiędzy końcem kuracji a pierwszym zabiegiem)
- stosowanie antybiotyków, antydepresantów, ziół światłouczulających (nagietek, dziurawiec, skrzyp, pokrzywa, herbata Figura) - wymagają odstawienia na 2-3 tygodnie przed zabiegiem
- świeża opalenizna (minimalna przerwa to 4 tygodnie), dotyczy również opalenizny uzyskanej w wyniku samoopalaczy lub po zabiegu air- brush

Cennik

od 200zł  -  Cena zabiegu laserowego usuwania włókniaków jest ustalana podczas konsultacji

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page