top of page
LASEROWE USUWANIE WŁÓKNIAKÓW

Laser V-Light wykorzystuje wiązkę o długości światła 810 nm. Jest to najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza długość fali do tego typu zabiegów.

od 200zł

Bardzo często natura obdarza nas zmianami skórnymi w postaci włókniaków czy punktów rubinowych. Nie dodają one uroku, ale uczymy się żyć z nimi. wielu z nas nie wie, że nie zostały one nam dane raz na zawsze. w prosty sposób możemy się ich trwale pozbyć. Współczesna laseroterapia pozwala na wyeliminowanie skórnego problemu podczasjednego zabiegu, a gdy zmiana jest większa- w ciągu kilku sesji terapeutycznych.

Laser V-Light wykorzystuje wiązkę o długości światła 810 nm. Jest to najbezpieczniejsza, a zarazem najskuteczniejsza długość fali do tego typu zabiegów. Natomiast bezpieczeństwo zapewnia niski poziom absorpcji przez wodę zawartą w komórkach skóry.

Małgorzacie Boroń, zaufały gwiazdy

Wskazania

- włókniaki
- punkty rubinowe

O Zabiegu

Wiązkę lasera nakierowuje się na zmianę skórną, która zostaje pochłonięta przez wodę zewnątrz i wewnątrzkomórkową. Podczas działania lasera dochodzi do koagulacji i odparowywania wody. Zmiany są jest usuwane w sposób bezpieczny i prawie bezbolesny.

Efekt

Trwałe usunięcie zmian skórnych

Przed i po zabiegu