top of page
MAKIJAŻ PERMANENTNY

Trwałe podkreślenie oczu, brwi i ust.

300zł - 1500zł

Małgorzacie Boroń, zaufały gwiazdy!
Już od 6 lat mamy przyjemność współpracy z Małgorzatą Boroń
- jedną z najlepszych linergistek w Polce.

W COSMEESTETIC CLINIC Małgorzata Boroń wykonuje zabiegi makijażu permanentnego
oraz pigmentacji medycznej.

Obecnie makijaż permanentny jest jedną z najbardziej pożądanych usług kosmetycznych. Dzięki niemu używanie pomadki i eyelinera nie jest już konieczne. Technika ta podkreśla naturalne linie twarzy. Krótkie, nierównomierne brwi zostają wyrównane, a usta stają się bardziej wydatne i zyskują atrakcyjny wygląd.

Brak brwi można zastąpić efektem wypełniającym to miejsce. Makijaż permanentny czyni nas w życiu bardziej pewnymi siebie. Na co dzień pozwala nam oszczędzić dużo czasu i zapewnia zadbany wygląd. Jest to również naturalna metoda walki z przeciwnościami, jakie stawia przed ludźmi choroba nowotworowa.

Wskazania

BRWI
- cienkie i rzadkie brwi
- asymetria brwi
- mało wyrazisty kolor brwi
- urazy łuku brwiowego np. ubytki po rozciętym łuku brwiowym

RZĘSY
- rzadkie rzęsy
- opadające kąciki oczu
- oczy głęboko osadzone

USTA
- poprawa kształtu i koloru ust
- blizny po opryszczce wargowej
- blizna po zajęczej wardze
- opadające kąciki ust

O Zabiegu

BRWI
Jeżeli skóra w okolicy brwi jest sucha i łuszcząca, wykonaj kilka dni przed planowanym zabiegiem delikatny peeling i zadbaj o odpowiednie nawilżenie tej okolicy. Tak przygotowana skóra lepiej wchłopnie pigment. Przed wykonaniem zabiegu, poddajemy dokładnej analizie istniejącą linię brwi, po której zostaje najpierw zarysowana idealna forma (grubość, szerokość) tak, aby właściwie podkreślić charakterystyczne rysy twarzy. Po ostatecznym podjęciu decyzji przez Pacjentkę, co do koloru i kształtu, rozpoczyna się właściwe pigmentowanie. Barwnik wprowadzany jest pod skórą przy użyciu specjalnego przyrządu, za pomocą którego wykonuje się nakłucie i wpuszcza pigment. Aby uzyskać naturalne wrażenie, brwi zostają zarysowane różnymi odcieniami wybranego koloru. Korekta niedoskonałości polega na harmonicznym uzupełnieniu częściowo brakujących brwi, po którym henna nie jest już konieczna. Zabieg przeprowadzony jest dwukrotnie, dlatego za pierwszym razem jest on wykonywany delikatniej, słabiej, jaśniej, cieniej oraz krócej.

OCZY
Zanim zdecydujesz się na wykonanie makijażu permanentnego oczu, zadbaj o odpowiednie nawilżenie skóry powiek. Minimum miesiąc przed zabiegiem i minimum miesiąc po zabiegu niewskazane jest stosowanie preparatów stymulujących wzrost rzęs.
Przed wykonaniem zabiegu, poddajemy dokładnej analizie istniejącą linię rzęs. Po ostatecznym podjęciu decyzji przez Pacjentkę, co do koloru i kształtu, rozpoczyna się właściwe pigmentowanie. Barwnik wprowadzany jest pod skórę przy użyciu specjalnego przyrządu, za pomocą którego wykonuje się nakłucie i wpuszcza pigment. Zabieg przeprowadzany jest dwukrotnie, dlatego za pierwszym razem jest on wykonywany delikatniej, słabiej, jaśniej, cieniej oraz krócej.


USTA

Przed wykonaniem zabiegu, poddajemy dokładnej analizie istniejącą linię ust, po której zostaje najpierw zarysowana idealna forma (grubość, szerokość) tak, aby właściwie podkreślić charakterystyczne rysy twary. Po ostatecznym podjęciu decyzji przez Pacjentkę co do koloru i kształtu, rozpoczyna się właściwe pigmentowanie. Barwnik jest wprowadzany pod skórę przy użyciu specjalnego przyrządu, za pomocą którego wykonuje się nakłucie i wpuszcza pigment. Aby uzyskać naturalne wrażenie, usta zostają zarysowane różnymi odcieniami wybranego koloru. Zabieg przeprowadzany jest dwukrotnie, dlatego za pierwszym razem jest on wykonywany delikatniej oraz jaśniej.

Efekt

JAK DŁUGO UTRZYMUJE SIĘ EFEKT?

Makijaż permanentny utrzymuje się od 2 do 5 lat.

Na efekty zabiegu ma wpływ codzienna pielęgnacja skóry, naturalne procesy starzenia, obecność procesów chorobowych, problemy endokrynologiczne oraz działanie promieni UV.


CZY TRZEBA POWTORZYĆ WYKONANIE MAKIJAŻU PERMANENTNEGO?

Po ok. 2 miesiącach powinno się ponownie wykonać zabieg. Wizyta uzupełniająca jest już wliczona w cenę zabiegu makijażu permanentnego


JAK DBAĆ O SKÓRĘ PO ZABIEGU?

- Skóra po zabiegu może być podrażniona, zaczerwieniona, a także opuchnięta. Opuchlizna może utrzymywać się jeszcze przez kilka dni.

- Bezpośrednio po zabiegu barwa pigmentu jest intensywna, nawet jeżeli makijaż być‚ wykonany delikatnie. Jest to zupełnie naturalne, w ciągu 4-7 dni pigment ulegnie wyłuszczeniu, a jego barwa stanie się jaśniejsza nawet o 50%.

Dlatego konieczna jest druga wizyta, podczas której makijaż jest uzupełniany i nabierze ostatecznego kształtu.

- Nie myj skóry mydłem, oczyszczaj ją delikatnymi preparatami np. solą fizjologiczną

- Stosuj wyłącznie preparaty polecone przez linergistkę (np. Bepanthen, Alantan lub specjalny preparat dostępny w naszej klinice)

- Przez 2-3 tygodnie po zabiegu unikaj basenu, sauny oraz ekspozycji na słońce..


OCZY

Tuż po zabiegu oczy mogą być lekko opuchnięte. 2 -3 dni nie stosuj cieni oraz maskary do rzęs. Preparaty nawilżające stosuj w odległości 0,5cm od wykonanych kresek.

Po makijażu oczu zalecamy stosować nową maskarę do rzęs, aby uniknąć przeniesienia drobnoustrojów ze szczoteczki do oka.


BRWI

Nie pozwól, aby Twoja skóra przesuszyła się. Nawilżaj ją nawet kilka razy dziennie odpowiednim preparatem, smarując pigmentowaną powierzchnię bardzo cienką warstwą..


USTA

3 dni po zabiegu nadal stosuj lek przeciwwirusowy Heviran. Szczególną uwagę zwracaj na higienę oraz nawilżaj skórę kilka razy dziennie

Staraj się nie doprowadzić do powstania zaschnięcia barwnika i pojawiania się tzw. strupa
Może być zdjęciem w zbliżeniu przedstawiającym kosmetyki

Przeciwskazania

- hemofilia, anemia
- ciąża
- infekcja górnych dróg oddechowych (dyskomfort w trakcie zabiegu)
- zażywanie leków rozrzedzających krew
- alergie
- stosowanie Roacutane lub innych pochodnych retinolu (Izotrietinoidy)
- choroby zakaźne (żółtaczka, AIDS)
- zaawansowana cukrzyca
- anomalia skórne w strefie pigmentowanej (znamiona, plamy)
- czynna opryszczka
- infekcja wirusowa, bakteryjna lub grzybicza
- przebyte choroby gałki ocznej
- tendencje do stanów zapalnych spojówki
- tendencje do odwarstwiania siatkówki
- łuszczyca
- skłonność do tworzenia się bliznowców
- zażywanie leków takich jak: kumaryna, heparyna albo dużych dawek aspiryny
- stosowanie kortyzonu
- zapalenie wątroby typu B
- operacje plastyczne miejsca pigmentowanego, jeżeli od zabiegu nie minęło 6 miesięcy
- nadwrażliwość na pigmenty stosowane w zabiegu CC

Cennik

1000zł - Brwi metodą cienia, pudrowe

1100zł - Brwi metodą piórkową i cieniowania

1200zł - Brwi metodą łączoną włosa i cienia

1200zł - Brwi metodą włosa

500zł - Kreski na powiece dolnej

600zł - Kreski na powiece górnej
500zł - Kreska biała wewnątrz oka na powiece dolnej

600zł - Kontur ust

1200zł - Usta z cieniowaniem

1300zł - Usta z wypełnieniem

1400zł - Usta z wypełnieniem przestrzenne

300zł - Lip light rozświetlenie ponad konturem

1500zł - Korekta źle wykonanego makijażu w innym salonieod

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page