top of page
HIFU LIFTING TWARZY

HIFU, czyli niechirurgiczny lifting to nic innego jak skoncentrowana wiązka energii ultradźwiękowej, która dostarczana jest frakcyjnie do głębokich warstw skóry.

600zł - 1800zł

Co najważniejsze metoda HIFU jest nieinwazyjna. Jej działanie jest bardzo proste – fale ultradźwiękowe przekazywane skórze natychmiastowo ją obkurczają, koagulując jednocześnie tkanki.
Przeprowadzając zabieg mamy możliwość wyboru, jak głęboko wysyłane przez urządzenie fale mają wchodzić w skórę.

Wskazania

- wiotka skóra w obrębie twarzy i ciała
- podwójny podbródek

O Zabiegu

Spektakularne działania HIFU, którego efekty widoczne są na zewnątrz, osiąga się dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej mocy ultradźwiękowej działając aż do powięzi mięśniowej czyli do warstwy SMAS skóry. Wynikiem wywołania zapalenia pod skórą jest natychmiastowe obkurczenie włókien kolagenowych, wraz z ich stymulacją, dzięki temu skóra staje się uelastyczniona oraz gotowa do ukształtowania jej w naturalny i bezpieczny sposób.

Poznaj w jaki sposób urządzenie HIFU odmładza skórę i usuwa nawet głębokie zmarszczki

ETAP 1
Zwiotczała skóra ze zmarszczkami.
Fala akustyczna sięga w głąb tkanki i powoduje ruch komórek. Odpowiednio dopasowana częstotliwość wywołuje tarcie, a następnie podgrzanie, które doprowadza do kontrolowanego uszkodzenia

ETAP 2
Skierowanie skoncentrowanych ultradźwięków na ściśle dobraną głębokość w celu punktowego podgrzania skóry
Kiedy ultradźwięki dotrą do poziomu skóry właściwej, powstaje efekt termiczny, powodujący obkurczenie włókien kolagenowych. Fala akustyczna stymuluje tkanki do regeneracji. Następuje proces odbudowy nowych, zdrowych komórek i włókien kolagenowych.

ETAP 3
Efekt końcowy po pełnej regeneracji skóry w postaci odbudowy struktury kolagenowej
Efekt napięcia, wygładzenia skóry może być widoczny tuż po zabiegu. Właściwy rezultat liftingu następuje jednak po kilku miesiącach. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta.

Zabiegi HIFU 3D na twarz
Twarz i szyja – jedno przyłożenie głowicy to obszar zabiegowy o długość do 25mm oraz szerokość od 1mm do 10 mm. Głębokość jaką stosujemy przy zabiegu na twarz to 1,5mm, 3mm oraz 4,5mm. Do obszaru zabiegowego należą okolice czoła, polików, podbródka oraz szyi i dekoltu

Jest to obecnie jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych metod zagęszczania i regeneracji skóry, za czym idzie zupełnie nowy, świeży, a przede wszystkim młody wygląd, bez jej wcześniejszego okaleczenia. Urządzenie nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, nie doprowadza do jego poparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Dzięki innowacyjnej konstrukcji kartridży, w które zostało wyposażone HIFU 3D SUPREME, możemy nie tylko zagęścić i wygładzić skórę ale także skutecznie wymodelować sylwetkę jak i poszczególne partię ciała. W czasie zabiegu fala ultradźwięków kumulowana jest na ściśle określonej głębokości wykonując na polu zabiegowym aż do 11 linii.

Efekt

Hifu 3D to:
- intensywny lifting skóry.
- poprawa owalu twarzy,
- redukcja bruzd i zmarszczek,
- odmłodzenie okolic szyi i dekoltu,
- poprawa elastyczności i napięcia skóry,
- zagęszczenie skóry,
- likwidacja "podwójnego podbródka",
- redukcja tkanki tłuszczowej,
- modelowaie sylwetki.

Przeciwskazania

- ciąża,
- stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu,
- zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu ,
- opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu,
- metalowe implanty,
- choroba nowotworowa.

Cennik

8̶0̶0̶z̶ł̶ 600zł - Podbródek

8̶0̶0̶z̶ł̶ 600zł - Policzki

1̶0̶0̶0̶z̶ł̶ 700zł - Szyja

1̶2̶0̶0̶z̶ł̶ 800zł - Dekolt

1̶5̶0̶0̶z̶ł̶ 1200zł - Twarzy

1̶8̶0̶0̶z̶ł̶ 1400zł - Twarz + podbródek

2̶5̶0̶0̶z̶ł̶ 1800zł - Twarz + szyja + dekolt

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page