top of page
LIFTING WOLUMETRYCZNY

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem skóry, odpowiedzialnym za utrzymywanie właściwego poziomu nawilżenia oraz jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wiotczeje, traci objętość, staje się sucha i pokryta zmarszczkami.

od 1000zł

Wypełniacze zawierające kwas hialuronowy wstrzykiwane do skóry właściwej, uzupełniają jego niedobory – wypełniają zmarszczki, nawilżają skórę, nadają jej objętość, a także modelują usta, poprawiają kontur twarzy i pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Wskazania

- Bruzdy nosowo-wargowe
- Opadające rysy twarzy
- Wąskie lub niesymetryczne usta
- Zapadnięte policzki
- Zmarszczki na szyi i dekolcie
- Zmarszczki wokół ust
- Wiotka skóra dłoni

O Zabiegu

Kwas hialuronowy w postaci elastycznego żelu, po uprzednim znieczuleniu maścią, wprowadzany jest przez lekarza do skóry bardzo cienką igłą. Po wstrzyknięciu preparatu w linię zmarszczki wiąże on wodę i powiększa objętość danej okolicy, dając efekt naturalnego wypełnienia i wygładzenia zmarszczek.
Zabieg trwa około 30 minut i nie powoduje wyłączenia pacjenta z życia codziennego.

Spośród najnowocześniejszych preparatów wypełniaczy, lekarz zgodnie z indywidualną oceną stanu skóry oraz po wywiadzie mającym na celu określenie oczekiwań pacjenta, dobierze najodpowiedniejszy wypełniacz.

Po zabiegu
- Bezpośrednio po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie, siniak i niewielki obrzęk – wszystkie objawy zanikają po kilku dniach
- Po zabiegu przez 2 tygodnie należy unikać wysokich temperatur (solarium, sauna)
- Odstęp czasowy między zabiegiem wypełniania zmarszczek, a innymi metodami odmładzania skóry (botox, laseroterapia, peeling chemiczny, mikrodermabrazja itp.) powinien wynosić min. 3 tygodnie

Efekt

Efekt w postaci wypełnienia oraz wygładzenia zmarszczek jest natychmiastowy i wygląda bardzo naturalnie. Kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze ok. 9-12 miesięcy. Okres ten jest indywidualny dla każdego pacjenta i zależy między innymi od stanu skóry i trybu życia. Preparat stopniowo ulega wchłonięciu, nie pozostawiając żadnych śladów.

Przeciwskazania

- Ciąża i okres karmienia piersią
- Choroby nowotworowe
- Miejscowe infekcje skórne
- Niektóre choroby autoimmunologiczne
- Niewyrównana cukrzyca
- Tendencje do powstawania bliznowców
- Nadwrażliwość na kwas hialuronowy

Cennik

Juvaderm Ultra3 1ml - 1000zł

Juvaderm Ultra4 1ml - 1000zł

Juvaderm Voluma 1ml - 1200zł
Juvaderm Volux 1ml - 1300zł

HarmonyCaLidocaine 1.25ml - 1500zł  

Umów Wizytę

Wypełnij poniższy formularz a my skontaktujemy się z tobą
co do terminu i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dziękujemy!

bottom of page